O firmie

Nasza przygoda ze szkółkarstwem rozpoczęła się jeszcze przed 1992 rokiem, kiedy produkowaliśmy drzewa owocowe w zaprzyjaźnionych gospodarstwach rolnych.
W 1992 roku kupiliśmy w Radeczu ziemię wraz z budynkiem mieszkalnym i właśnie od tego czasu rozpoczął się rozwój naszej szkółki.
Początki zawsze bywają trudne, więc przez remonty i modernizację naszego gospodarstwa brnęliśmy małymi kroczkami do przodu. Na początku uprawialiśmy rzodkiewkę, cebulki mieczyków i cebulę dymkę, aż dotarliśmy do roślin ozdobnych i owocowych.
Dzisiaj nasza szkółka zajmuje się produkcją iglaków, drzew i krzewów owocowych oraz materiałem do dalszej produkcji. Szczepimy i oczkujemy buki, klony, brzozy, lipy, iglaki, itp.
Każda z roślin jest dopieszczona i odpowiednio przygotowana do sprzedaży, tak aby klient był zadowolony.
Z roku na rok staramy się powiększać nasz asortyment.
Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów staramy się udzielać im fachowej porady w razie występowania chorób lub szkodników, a także w kwestiach nasadzeniowych.
Aby być bliżej naszych klientów otworzyliśmy punkt sprzedaży przy ul. Pełczyńskiej 25 we Wrocławiu, gdzie każdy może zakupić dobry materiał roślinny do swojego ogrodu.
Nasza szkółka nie jest duża, ale zawsze stawialiśmy na jakość roślin i zadowolenie kupujących.

Serdecznie zapraszamy
Małgorzata i Adam Śliwińscy